Biz Kimiz?

Özgörkey Holding bünyesinde 1997 yılında kurulan Etapak Baskı Ambalaj San. ve Tic. A.Ş, üretim faaliyetlerini AMBALAJ ve PLASTİK ENJEKSİYON sektörlerinde İzmir’de bulunan iki ayrı tesisinde sürdürmektedir. İstanbul’daki yönetim merkezi ve İzmir fabrikalarındaki satış organizasyonu ile Türkiye ve yurtdışında bulunan müşterilerine hizmet vermektedir. 

Kalite ve müşteri memnuniyeti Etapak Ambalaj’ın tüm faaliyet alanlarının vazgeçilmez temel prensipleridir. Bu doğrultuda yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında mevcut müşterileri, tedarikçileri ve iş ortakları ile geliştirmiş olduğu köklü ilişki ve deneyimlerini, sahip olduğu üstün kalite ve hizmet anlayışı ile müşterilerine çözüm ortağı olma yönünde ilerleterek devam ettirmektedir.

Orijinal ürün portföyünün haricinde, müşterilerine özel projeler de geliştiren Etapak Ambalaj, TS-EN ISO-9001:2015 kalite yönetim standardını tüm üretim ve yönetim kademelerinde uygulamakta ve üretim proseslerini gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin özel dizayn ve taleplerini karşılayacak bir AR-GE altyapısına sahip olan ETAPAK Ambalaj, ürüne veya müşteriye özel ürünlerin üretiminde ve geliştirilmesinde  BRC-IOP Ürün Güvenliği Sistemi Sertifikasına sahip Türkiye'nin öncü kuruluşudur.